.

.

Едноставно Дејзи 18 30 ОДГОВОР Цветни печати за печатење

Едноставно Дејзи 18 30 ОДГОВОР Цветни печати за печатење

DEN 2.00

Износот
Залиха

Зачинете го вашиот декор со стилски кујнски крпи! Едноставно, колекцијата на пешкири на Daisy Kitchen вклучува најразлични модерни и естетски дизајни што сигурно ги сакате. Нашите кујнски крпи се токму она што ви треба за да го завршите вашиот декор на кујната! Едноставно Дејзи 18 „X 30“ одмор кујнски пешкир за печатење : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи