.

.

Риболов линија за риболов од плетенка со плетенка, мов зелена

Риболов линија за риболов од плетенка со плетенка, мов зелена

DEN 255.84

Износот
Залиха

Spiderwire�� stealth�� Белезот има моно -управување и тело, но има ултра тенок дијаметар, супериорна јачина и крајна чувствителност што ја барате во премија плетенка. Поради тоа што се третираат со микро-влакна, тоа е супер тивко, лета низ упатствата што ви даваат уште подолг кастинг, и нема да ги намали вашите водичи за шипки. Стелт ја држи бојата подобра од конкуренцијата, а трканата форма ги намалува реакциите и се спротивставува на копањето на ролни. Со Spiderwire��, ништо не се оддалечува! Spiderwire Stealth 125 г. Боја на производот за полнење на производ : Мос зелена. Материјал на производот : влакна. Материјал на производот : влакна. Боја на производот : Мос Грин.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи