.

.

Нов 2C- Калипер на сопирачките задни лево се вклопува во 2011- Буик, Шевролет

Нов 2C- Калипер на сопирачките задни лево се вклопува во 2011- Буик, Шевролет

DEN 0.33

Износот
Залиха

Нашите нови дебеломер се произведуваат со употреба на најстроги процеси на квалитет за да испорачаат непречени, конзистентни перформанси во секоја состојба на возење. Како компонента со директно вклопување, нашите нови обложени дебеломерни цинк обезбедуваат инсталација без проблеми и долгорочна сигурност. Апликација за возила : Buick Lacrosse 2016-12, Regal 2017-11; Chevrolet Malibu 2013. Инженерски за да се сретне или да го надмине О.Е. Перформанси . Позлатеност на цинк нуди сребрена завршница на О.Е. Идеално за комерцијална употреба, како и возила за изведба . Секоја единица е 100% тестирана за да се обезбеди сигурна изведба . Не е потребно основно враќање . 0. 0. 0. Изберете : 2013 Chevrolet Malibu 4 Cyl 2,5 L 2011-2017 Buick Regal 4 Cyl 2,4 L 2012-2016 Buick Lacrosse 4 Cyl 2,4 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи