.

.

Хајабуса Т боксерски ракавици, црна виолетова 16oz

Хајабуса Т боксерски ракавици, црна виолетова 16oz

DEN 1.67

Износот
Залиха

Т3 ги штити вашите раце и се чувствувате одлично додека тренирате. Неговите прилагодливи двојни ленти ги обезбедуваат вашите зглобови, одржувајќи ги усогласени со секој удар. Направено да трае со употреба на високо издвоени материјали и внимание на деталите. Познат по одличното вклопување и неверојатна заштита за сите нивоа на обука. Сплитите ја поддржуваат и усогласуваат заштитата на зглобот и мулти-слојната пена. Совршено, чипка како што се вклопува секој пат без кавга. Поставата што мириса на свежо подолго со употреба на XT2®. Избришете ја потта брзо со супер мекиот палец. Високо издржливи материјали и градежништво.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи