.

.

Спорт и вештачка трева за миленичиња спортска агилност затворен килим на отворено подрачје

Спорт и вештачка трева за миленичиња спортска агилност затворен килим на отворено подрачје

DEN 418.24

Износот
Залиха

Тревата на иднината е тука : елегантни инженерски лопати и еколошки иновации на нозе. Засилете ја вашата игра со All Green Sport! Има толку многу причини што All Green Sport е совршена синтетичка трева алтернатива за обука за спорт и агилност. Користете го за влечење на могили, спортски полиња, па дури и голф ставање зелена боја. Одлично е за играње фудбал, фудбал, бејзбол, мекобол и други спортски игри. Бесплатно без хемикалии и токсин, безбедно е вашите спортисти да тренираат и да се тркалаат. Тепихот отпорен на временски услови и УВ-заштитени теписи од трева изгледа природно зелена, никогаш нема да избледи, никогаш не солзи и трае долго. Можете да уживате во вашата трева до 25 години и со 15-годишна гаранција, ќе се осигураме дека вашата трева останува во совршена состојба! Вградениот дренажен систем исцедува 23 литри течност на час, што го олеснува одржувањето. Не грижете се за дождот што предизвикува барички или мувла затоа што течноста лесно ја одминува тревата. Нема потреба од вода, косење, нанесување пестицид или одржување на трева душек! Едноставно гребло, користете сапун и вода за да изгледате свеж и чист. Дебела и бујна, лажна трева лажна трева има голем број на типови на сечилото и обрасци на чеша. Нашата трева е дизајнирана да се врати во живот и да издржи злоупотреба на спортски тренинг. Нашата трева е достапна во најразлични популарни големини за да одговара на вашите атлетски потреби. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што се однесува на еколошки производи со пребарување на All Green Lawn, All Green Pet, Allgreen Golf, Allgreen Sport, All Green Play и All Green Porm! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. All Green Sport 15 x 28 ft Вештачка трева за спортска агилност за миленичиња затворен/надворешна површина килим во боја може да варира : нашата трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку, дури и ако купите две од истата трева трева . спортски тренинг : Нашата еко-пријателска вештачка трева од 15 x 28 стапки е совршена за секој спорт. Намалете го ризикот од повреда со дополнително подлога. Погодно за внатрешна или надворешна употреба . Трајни : Со прецизно зашивање, УВ-заштитен систем и ткаенина отпорна на временски услови, нашата лажна трева може да издржи злоупотреба на спортски тренинг. Загарантирано ќе ви трае 25 години. Вклучена е 15-годишна гаранција . Помалку одржување : Само црево надолу по килимот со трева со вода и сапун. Неговиот вграден систем за дренажа исцедува вода и течности, што го олеснува одржувањето . Широк избор : Изберете од 100 наши сопствени пред-пресечени спортски трева димензии, типови на сечилото и обрасци за чеша за вашите специфични потреби за трева.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи