.

.

Начин да се слави лак за духови од Ноќта на вештерките

Начин да се слави лак за духови од Ноќта на вештерките

DEN 1.33

Износот
Залиха

Нашиот симпатичен пар за лак за коса на Ноќта на вештерките е совршен додаток за коса за оваа плашлива сезона! Зачинете го вашиот костум за Ноќта на вештерките со овие лакови за коса, или случајно облечете ја косата за забава за Ноќта на вештерките. Овој симпатичен лак за коса е прикачен на нашиот силен, рамен алигаторски клип за коса, кој е завиткан со лента со лента за да помогне во спречувањето на лизгање! -Сепочит за кој било најстрашен костум за Ноќта на вештерките или најсмешниот костум -Добар зафат што е лесен за клипување и може да ја држи вашата коса. -Ситлива за кој било стил на коса и Ноќта на вештерките. -Покорен и елегантен изглед може да се совпадне со различни фустани, да ве направи попривлечни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи