.

.

Мајчинство за контраст за контраст, градник за медицински сестри, стил 90000

Мајчинство за контраст за контраст, градник за медицински сестри, стил 90000

DEN 383.84

Износот
Залиха

Големите очекувања за породилно згрижување градник ви дава цел ден супериорна удобност. Овој градник со целосна фитинг има удобни прилагодливи ленти со породилни клипови. Овој градник има внатрешна прашка за поддршка за загарантирано задоволство. Одлични очекувања за породилно згрижување градник : 92% полиестер, 8% спандекс. Ладно миење на рацете. Големи очекувања . Медицински градник. Wirefree. Прилагодливи ленти со клипови за породилно. Печатена шема. Внатрешна прашка за поддршка. Целосно покритие. Породилно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи