.

.

Лавината на големите момчиња, да ги залепи патиките, големини 11-5

Лавината на големите момчиња, да ги залепи патиките, големини 11-5

DEN 1.00

Износот
Залиха

Лесно го прави тоа. Тој ќе го сака спортскиот изглед и удобното чувство на овие лесни патики од лавина, опремена со влечење табулаторот за лесна и исклучена. Совршен избор за секој ден и секоја обична пригода. • Материјал : вештачки • грижа : чиста точка • Земја на потекло : Увезено • Затворање : чипка • Карактеристики : Повлечете го табулаторот за лесно вклучување и исклучување; Лесен дизајн • Лавини големи момчиња патики, големини 11-5.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи