.

.

Идна starвезда од Капезио го здобиваше Леотард со грб назад

Идна starвезда од Капезио го здобиваше Леотард со грб назад

DEN 271.84

Износот
Залиха

Идна starвезда од Капезио Танц, здолниште со леотард со мрежен грб танц, здолниште со леотард со мрежен вметнат на деколте, затегнат предниот дел, В-вратот, ками ленти, крцкање во задниот дел со мрежен инсерт, асиметрично прицврстено здолниште.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи