.

.

Камерон мемориска пена нелизгачка столица подлога со врски со врски со 4 пакувања и бело

Камерон мемориска пена нелизгачка столица подлога со врски со врски со 4 пакувања и бело

DEN 2.67

Износот
Залиха

Додадете малку боја и удобност во вашата област за јадење, ќош за појадок или спортски настан со овие удобни влошки за столче Камерон. Секоја подлога е направена од пријатна слој на мемориска пена со шарена обвивка. Поддршката што не се лизга и врските од 9 инчи спречуваат да се лизгаат перничињата околу лесниот дизајн, ви овозможуваат лесно да ги транспортирате перничињата за да останете пријатно без разлика дали сте на масата или надвор. Лизгање на столчето со столчето со перничиња од полиестер и мемориски фунамии 16 "Широк x 16 " Долг x 1,7 "Дебеличка чиста со влажна крпа. Поддршка за лизгање. Перница за столче во затворен простор. Направено од полиестер и мемориска пена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи