.

.

Долга ракав за долги ракави на Данскин, најлон танц, големини со 4-16

Долга ракав за долги ракави на Данскин, најлон танц, големини со 4-16

DEN 2.00

Износот
Залиха

Дајте her ги најважните работи да го изведе најдоброто во овој леотард од Данскин сега направен во удобна најлон ткаенина. Натпревар со координирање на здолништето на танцот Данскин за да може да се движи во стил! Лажички врат. Долги ракави. Предна лагер. Не е лесно затворање. Треперејќи се пред. 92% најлон/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Танц Леотар за девојчиња од Данскин.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи