.

.

Кид конекција ајкула плеј-брод

Кид конекција ајкула плеј-брод

DEN 1759.84

Износот
Залиха

Направете голем поздрав со играта за играње со комплетот за игра за ајкули за деца. Часови на возбудлива авантура чекајте го вашиот млад човек со овој интерактивен сет за игра со 10 парчиња морски експедиции дизајниран за вашето дете да стане блиску и личен со одличната бела ајкула. Со центарот на вниманието што осветлува и ангажира карактеристики на звучен ефект, ова комплетно опремено кану за експедиција е подготвено да се искачи на бродот за подводна авантура што ги истражува водените длабочини подолу. Странецот на нуркачот го придружува вашето дете додека се впуштаат под брановите за да откриваат изненадувања од ајкула. Голема одлична бела ајкула со вилици што се отвораат и блиску обезбедуваат многу дејство на гушкање. Додатоци за опрема Scuba помагаат да се заврши овој авантуристички комплет за играчки. Дајте му на вашето дете незаборавна подводна авантура со Kid Connection Shark Play Plese Play Set за деца од 3 - 12 години, вклучуваат 10 парчиња детски конекција ајкула Плејсет -чамец вклучува 1 ајкула, 1 нуркач, 1 брод, 1 во центарот на вниманието и вилиците на Accessoriesshark отворени и затворени за дејство на чување. Карактеристики на светло-светло на светло со звучни ефекти ја имаат алкалната батерија. Пластична конструкција за градежништво : мали делови. Не за деца под 3 години.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи