.

.

Студените индустрии современи цветни форми графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Лиз ardардин

Студените индустрии современи цветни форми графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 2601.60

Износот
Залиха

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 24 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. Уметнички дела се однесуваат на : Дејзи; Цвеќе; Растенија; Модел, модерна, апстрактна, геометриска. Дизајн од Лиз ardардин.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи