.

.

Гертменски кристален принт Cinzia Традиционален ориентален килим за бронзено подрачје, 6x9

Гертменски кристален принт Cinzia Традиционален ориентален килим за бронзено подрачје, 6x9

DEN 1.00

Износот
Залиха

Секоја педа од овој килим е покриена со сложени дизајни и обрасци, направена со неспоредлива прецизност и јасност. Процесот на дигитално печатење овозможува неверојатно ниво на детали, така што секој поединечен елемент на дизајнот е изречен со зачудувачка точност . и со бесконечен број на достапни бои, овој килим е вистински празник за очите. Богатите, живописни нијанси се комбинираат со суптилни нијанси и тонови за да создадат навистина зачудувачки ефект. Без разлика дали барате задебелен дел од изјавата или повеќе недооценет акцент, овој килим ги има сите . направени од висококвалитетни материјали, овој килим е и траен и мек под нозете. Совршено е за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што е дневната соба или трпезаријата и ќе продолжи да изгледа зачудувачки за наредните години . Со своите неверојатни детали и бесконечни опции за боја, нашиот дигитален килим за печатење е сигурен дека ќе биде Централниот дел на секоја просторија. Додадете го во вашиот дом денес и доживејте ја крајната во современиот дизајн и занаетчиството. Мода на пара : Потребен ви е нов изглед без да ја скршите банката? Со 11 модерни дизајни, сигурно ќе најдете некој што сака. Добијте еден или земете ги сите! По оваа цена можете да го промените килимот онолку пати колку што сакате . Дигитално печатено : Ова не е ваш типичен килим. Овие меки килими се ткаени машини со рамен куп кои имаат свои дизајни стручно печатени за да создадат уникатни дизајни и обрасци кои го осветлуваат вашиот дом . Материјал и градба : Кристалните килими за печатење се направени од мек полиестер создавајќи површина отпорна на дамки и миленичиња кои се пријателски со миленичиња кои прстите loveубов. Завршено со зголемен раб за дополнителна издржливост и поддржана со отпорна на лизгање на површината за додадена безбедност, овие килими можат да се користат низ целата куќа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи