.

.

Без граници јуниори плус големина со висок низок фустан за миди

Без граници јуниори плус големина со висок низок фустан за миди

DEN 2.00

Износот
Залиха

Проверете го ова женско откритие од без граници-совршено за температури на топло време и тотално достоен викенд. Овој висок низок MIDI фустан има забавни ракави за пука, под -навамуст, плоча за копчиња со копчиња и е направена во удобна вкусна ткаенина. Спарете го овој фустан со омилениот пар чизми или сандали и слој на тексас јакна за изглед за кој сме тотално за loveубени. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Миди. Затворање : Стил на пуловер со предна плоча на копчето Faux. Ракави : ракави на капа. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Поддржано затопување; високо-ниско полите; Четкана вкусна ткаенина од дресот. Висока големина на јуниори со висока ниска миди фустан од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи