.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Широко теле над багажникот на коленото

DEN 2.00

Износот
Залиха

Силно стилски додаток на плетеницата на облеки, Вало од Бринли Ко. Оваа веганска кожа над-коленото чизми има акцент на стрии и удобна пена од 4 мм tru ™ ™ влошка за удобно и поддржувачко вклопување. Широко-теле, прекрасен дизајн на задната страна и покриена блок потпетица му даваат на овој стил и привлечен стил свежа завршница. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 20 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи