.

.

Ранец со вода пиштол пчела жолта играчка играчка вода за вода за мали деца + години летен базен забава

Ранец со вода пиштол пчела жолта играчка играчка вода за вода за мали деца + години летен базен забава

DEN 415.84

Износот
Залиха

Потопете ги пријателите и семејството на забава, собирање или игра на отворено. Совршен спорт на вода за плажа - базен. Забавен олеснувач на топлина! Со овој супер стрелец на вода, можете да играте долго време, без да морате да го полните пиштолот често. Цврстиот ранец ќе ја складира водата и ќе ја задржи вашата игра со голема брзина. Се одликува со моќен пиштол што сигурно ќе ве задоволи со своите далеку и на целни снимки. Направено од високо квалитетна, издржлива пластика. Со прилагодливи ленти, ранецот може да се прилагоди за удобно да ги вклопи сите големини. Идеално за момчиња и девојчиња на возраст од 3 4 5 6 години. Унисекс идеално за момчиња и девојчиња на возраст од 3 4 5 6 години. Унисекс. Играчка со пиштол со пиштол со пиштол, повеќе не се надополнува. Идеално за војни во вода и забава на отворено, за мали деца и деца . Цврстиот ранец ќе ја складира водата и ќе ја задржи играта со голема брзина . Широк врзан и лесен, овој ранец е лесен за децата да носат без да предизвикаат напрегање на грбот . ова Моќен пиштол ќе ве задоволи со своите далеку и на целните пука. Прилагодливи ленти, може да се прилагодат за удобно да ги вклопат сите големини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи