.

.

Victoriaенски преклоп на Викторија К ги тужеше двојните лакови на балерина

Victoriaенски преклоп на Викторија К ги тужеше двојните лакови на балерина

DEN 799.84

Износот
Залиха

Пар на женските преклопници на Викторија К ги тужеа становите со двојно лак балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Слиптон. Преклопување. Фаукс го тужеше текстураниот дизајниран материјал. Двоен поклони низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи