.

.

Sumn Industries Womenените сушење на косата во ретро убавина салон за коса, 19, дизајн од Минди Сомерс

Sumn Industries Womenените сушење на косата во ретро убавина салон за коса, 19, дизајн од Минди Сомерс

DEN 1199.84

Износот
Залиха

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : личност; Човечки; Облека; Облека; Луѓе; Жена; Дама; Маникир; Лак за нокти; Салон за убавина; Коса за коса; Ретро; Историски; Фотографија; Фен; Чекална; Спа; Бањар ;. Дизајн од Минди Сомерс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи