.

.

Сет на ватенка на крајбрежно живеење, близнак-xl, возвишено сиво, парче

Сет на ватенка на крајбрежно живеење, близнак-xl, возвишено сиво, парче

DEN 623.84

Износот
Залиха

Крајниот кревет е слоевит со бои, текстура и убави акценти. Оваа внимателно курирана колекција на цврсти бои ја координира беспрекорно со колекцијата за печатени постелнини за крајбрежјето ®. Имате можност да ја направите вашата спална соба уникатна со овие лесни за мешање и совпаѓање опции. Лицето и грбот се 100% микрофибер полиестер, 180 ткаени ткаенини од 180 конец со специјални третмани за омекнување и ватенка е исполнета со 100% хипоалергичен надолу алтернативен полиестер. Оваа ставка е машина за перење и треба да се внимава да се мие во соодветно големина опрема. Производот беше произведен во Кина. Вклучува : Еден ватенка 68 "Широк од 90 " Долг и еден стандарден срам 20 "Висок за 26 " широк со преклопно куќиште. Дел од колекцијата на домови на крајбрежјето за живеење. Вклучува координирање на срам (и). Лесна грижа, машина за перење. Овој ватенка се прави во возвишена сива боја, мека облачно сива боја. Вклучува : Еден ватенка широк 68 инчи широк со должина од 90 инчи и еден стандарден срам 20 инчи висок за 26 инчи широк со преклопно куќиште . лицето е и грбот се 100% микрофибер полиестер, 180 броење на конецот ткаени ткаенини со специјални третмани за омекнување и ватенка е исполнето со 100% хипоалергичен надолу алтернативен полиестер . координати со нашите други крајбрежни животни и моделирани комплети за постелнина. Крајбрежниот декор за вашиот дом за бегство. Одлично за домовите покрај океанот или да го направите вашиот дом да се чувствува како плажа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи