.

.

Ournourneyе се здружи женски Nysha tru удобност пена тока квадратни пети балетски станови

Ournourneyе се здружи женски Nysha tru удобност пена тока квадратни пети балетски станови

DEN 1.00

Износот
Залиха

Фатете ги очите на најдобар можен начин со колекцијата Nysha Flats By Journee. Овој стан со квадратни нозе служи на глиц и глам без врева со човечки материјали покриени со треперливи ригистони. Ниска блок -потпетица додава малку лифт, а удобната пена од 4 мм TRU ™ insole додава совршена количина на перница. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи