.

.

Винвуд студио мода и глам wallид платно уметнички печати „модни промени“ облеки - кафеава, црна боја

Винвуд студио мода и глам wallид платно уметнички печати „модни промени“ облеки - кафеава, црна боја

DEN 2.00

Износот
Залиха

Нашата платно уметност е внимателно завиткана со слој на завиткување на смалување што ја штити површината, а потоа завиткана со тешки меурчиња, обезбедувајќи го безбедното пристигнување во својот нов дом. Овој моден и глам уметнички принт е совршен завршен допир на вашата тема за домашен декор. Тој е одржлив и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно висини . ноктите и закачалката исто така се вклучени . Достапни во неколку опции за големина отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи