.

.

Растојание од цврсто плетено кратко на мажите

Растојание од цврсто плетено кратко на мажите

DEN 111.84

Износот
Залиха

Претставете го вашиот состав од самракот до зората со овој Патки на Анахајм Патки Торн и шорцеви поставени од Concepts Sport. Лесниот материјал го прави ова поставено пријатна опција за спиење. Со печатена тимска графика, оваа духовна опрема ќе ги инспирира соништата за возбудливи победи на Анахајм патки. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Полева лента со влечење. Бренд : Концепти Спорт. Комплетот вклучува врвот на резервоарот и шорцевите. Без ракави. Материјал : 100% полиестер. Inseam на мерките на големината S Приближно. 3 ''. Сублимиран дизајн. Графики за печатење на екран.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи