.

.

Minecraft Mini-Figure 3-Pack, Spider, Steve со пикакс, крава

Minecraft Mini-Figure 3-Pack, Spider, Steve со пикакс, крава

DEN 3.00

Износот
Залиха

Копајте во светот на светот на Minecraft како никогаш порано со Minicraft мини-фигура 3-пакувања! Секоја 3-пакет вклучува асортиман на фигури што ја носат играта во живот на дланката на вашата рака. Изберете од 4 различни комплети, сите од кои се карактеризираат со нивниот потпис, изглед во игра и стајлинг. Затоа, започнете да го истражувате светот на мини-фигури на Minecraft и занаетчиска совршена колекција! Точката вклучува 3 минијатурни бројки. Minecraft Mini-Figure 3-Pack, Spider, Steve со Pickaxe, Cow : Age Range : 6y+. Соберете ги омилените ликови од светот на Minecraft!. Секоја 3-пакет вклучува асортиман на мини-фигури што ја носат играта во живот во дланката на вашата рака. Соберете ги вашите омилени и изградете го вашиот Minecraft свет! Секој се продава одделно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи