.

.

Бесплатно собрание панталони за замор на мажи

Бесплатно собрание панталони за замор на мажи

DEN 293.92

Износот
Залиха

Никогаш не уморен. Добредојдовте панталони за замор. Парот управуван од удобноста на Слободното склопување нуди лабава, лесно вклопување и прилагодлива половината, ова се пантолоните што ќе останат на тренд со нивната непобитна вибрација на улична облека. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 30 x 30. одговара : опуштено. Подигнете го 30 ”Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни џебови, две џебови за заварување и едниот џеб. Карактеристики : јамки на ременот; Прилагодлива половината. Панталони за замор за мажи од слободно собрание.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи