.

.

Без граници на резервоарот за јуниори на врвот на резервоарот, големини XS-3XL

Без граници на резервоарот за јуниори на врвот на резервоарот, големини XS-3XL

DEN 1.67

Износот
Залиха

Спари-искри! Осветлете ја секоја просторија без врвот на резервоарот за продолженија на границите. Трепер и забавно, овој патриотски резервоар е идеален избор кога сакате да ја покажете вашата американска гордост во стил на треперење. Тенките, прилагодливи ленти ви овозможуваат да се вклопите точно. Само на. Материјал : тело : 65% полиестер/35% рајон; МЕШ : 100% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : V-вратл. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите секвенци пред; текст пред. Резервоарот на резервоарот за јуниори од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи