.

.

Биро за Boahaus Chittagong

Биро за Boahaus Chittagong

DEN 1.33

Износот
Залиха

Да претпоставиме дека барате канцеларија или домашна биро што се вклопува во кој било простор што е лесен, лесен и ергономски. Во тој случај, ова е совршена биро за вас, прекрасен рамен дизајн кој ви овозможува да прилагодите кој било основен додаток за работа и студии. Има три отстранливи фиоки кои овозможуваат складирање на предмети, книги, тетратки и канцелариски материјал. Има широка и удобна површина за да ставите основни предмети за дневна употреба, има совршен простор за да ги сместите нозете и да работи тивко и удобно. Затоа, не чекајте повеќе. Ова е бирото што го барате. Трчај сега и земи го. Класична, елеганција и функционалност е најдобриот начин да се опише бирото Boahaus Chittagong; Безвременски производ ќе ви обезбеди одличен, подготвен за одење и многу професионален простор за учење или работа од дома. Неговата врвна површина од 47,5 инчи ширина и длабочина од 16,5 инчи ќе ви овозможи да имате во лаптопи и монитори плус добра количина простор за тастатури и глувче. Одликувајќи се со класичен финиш и три пространи фиоки (15,6 инчи W x 6,3 инчи H) кои ќе ви помогнат да ги задржите вашите датотеки и документи во ред. Класичен и професионален дизајн. 47 "W x 16,5 d Топ површинска биро. Совршено за домашна канцеларија и далечинско учење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи