.

.

Елементи женски плус панталони за половината на половината

Елементи женски плус панталони за половината на половината

DEN 319.84

Износот
Залиха

Панталоните со лента со лента со хартија од елементи од елокии се лесни, без напор и толку кул, со лента за хартија за хартија за финиш со високи половини. Исклучиво на. Елоквии елементи - секојдневна мода по чувство на добри цени. Лесно вклопување. Еластична половината со врски. Руфла на половината. Џебови. Широка нога. Должината на инсејм е 26 ". Необичен ткаен постелнина. Содржина : 55% постелнина / 45% вискоза. Грижа : Машинско миење ладен нежен циклус со слични бои / само белило на не-хлор кога е потребно / суво суво ниско / ладно железо по потреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи