.

.

Без граници на маицата со долг ракав Раглан Раглан

Без граници на маицата со долг ракав Раглан Раглан

DEN 399.84

Износот
Залиха

Станете спортски во оваа без граници маица со долг ракав Раглан за јуниори. Мора да се има основно за секоја сезона, овој врв на памук е класична силуета за обични денови, со врат на екипажот, заоблени долги ракави на полите и Раглан. Носете го сам или слој качулка или фланел над врвот. Совршено за вашите авантури на отворено, без разлика дали се упатувате кон бејзбол игра или ден надвор со пријателите. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Заоблен пред и заден полите. Јуниори Раглан маица со долг ракав од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи