.

.

Боја по комплет за број, 14 11

Боја по комплет за број, 14 11

DEN 1.33

Износот
Залиха

Лесно е да се постигнат суптилните тонови што го прават овој дизајн да изгледа толку реален. Боја по комплет за броеви, 14 "x 11" : овој пакет вклучува упатства, една четка за бојадисување, една печатена табла и дванаесет садови за боја (.16 течности унци). Завршена големина : 14 "x 11". Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи