.

.

Швајцарски технолошки девојки ватирани скијачки ракавици, големини S-XL

Швајцарски технолошки девојки ватирани скијачки ракавици, големини S-XL

DEN 223.84

Износот
Залиха

Преземете го студеното време со овие нараквици за скијачки скијачки девојки на швајцарците. Одликувајќи се со обложена обвивка со отпорна вода, пакувачки манжетни со крзно манжетни, пластични ски -клипови и клипови за сушење во црна боја. Мекоста и топлината во класичен дизајн прават пријатно преземање на зимски основни. Материјал : 100% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Грижа : Чиста на самото место. Сет вклучува : 1 пар нараквици. Карактеристики : Еластизиран зглоб; Пластични ски -клипови; Клипови за сушење; Обложена обвивка отпорна на вода. Швајцарски технолошки девојки ватирани скијачки ракавици црни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи