.

.

Mizuno Women'sенски целосен мечбол панталони

Mizuno Women'sенски целосен мечбол панталони

DEN 0.67

Износот
Залиха

Перформанси на највисоко ниво, Mizuno жени со целосна должина Softball Pant нуди конструкција со целосна должина. Познат како еден од најтрајните панталони со мекобол на пазарот! Конструкција со целосна должина. Двоен плетен : лесна и издржлива конструкција на ткаенини. Половината на јамка од тунел-појас. Летајте пред со продолжено затворање на две-snap. Поставете ги џебовите со затворање на копчињата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи