.

.

Фустан од џемпер од дизни девојчиња Ариел

Фустан од џемпер од дизни девојчиња Ариел

DEN 239.84

Износот
Залиха

Овој фустан од џемпер на девојчињата Дизни девојчиња ќе го има вашето малечко да изгледа симпатично. Се одликува со принцезата Ариел во прекрасен фустан на предната страна, има долги ракави и здолниште од А-линија. Овој фустан за џемпери за бебиња е изработен од памук и е достапен во различни големини. Облека за џемпери на девојчињата Дизни : Памук. Здолниште од А-линија. Долги ракави. Вратот на екипажот. Фустанот за бебиња на Дизни има графички отпечатоци од предниот дел. Машинско миење ладно. Достапно во различни големини.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи