.

.

Skechers работат женски елореи - Bluffton Slip отпорни на чипка за атлетски работи за работа

Skechers работат женски елореи - Bluffton Slip отпорни на чипка за атлетски работи за работа

DEN 2.33

Износот
Залиха

Многу удобност и поддршка им помагаат на вашата смена да помине лесно носење на Skechers да работи опуштено Fit® : Eloree - Bluffton SR чевли. Нежните кожа, синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка на спортска обична удобност работа отпорна на патики со акценти за шиење и саном за меморија. Нежните кожни горните синтетички преклопувања на пети и потпетици, странични панели од ткаенина од мрежи, облекуваат спортски случајни удобни лизгачки резистентни работи за патики, зашиени акценти, трајни мазни мрежни странични панели со детали за зашивање, странични скијачи лого -чипка на предната јака и јазикот мека ткаенина за чевли за чевли за чевли за чевли за опуштено опуштено фит. Дизајн за постојна удобна вклопена меморија пена на врвот на отстранлив удобност, флексибилен лесен шок, апсорбирајќи ја надворешната страна на отпорна на гума влечење на мидината на влечење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи