.

.

Chemенски сатенски сатен со лизом, Chemise Chemise

Chemенски сатенски сатен со лизом, Chemise Chemise

DEN 2.33

Износот
Залиха

Свилениот мазен сатен додава женски допир на облеката за спиење со оваа лисомска хемија. Овој модерен фустан за спиење вклучува V-врат и прилагодливи ленти за дополнителна удобност и стил. Слој под соодветна сатенска облека за кохезивен изглед. Уживајте во опуштеното вклопување и повлечете го стајлингот. 100% полиестер. Лесна грижа : Машинско миење и сушење суво. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; Прилагодливи ленти за шпагети. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мазна сатенска ткаенина. Лисом сатенска хемија за жени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи