.

.

Scoop Geo Print Baja џемпер жени

Scoop Geo Print Baja џемпер жени

DEN 1.67

Износот
Залиха

Ние сме сериозно возбудени за времето на џемпер со овој џемпер од гео-шема од Scoop. Тоа е меко, симпатично и може да се носи соло или како лесен слој. Продаден исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 25", биста : 34 ", колкови : 35". Омилен модел е носење со големина S. опуштено вклопување. Сплит деколте со детали за плетенка; стил на пуловер. Гео -шема. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Извитник Баја пуловер џемпер за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи