.

.

Розово златен тон Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - Аква

Розово златен тон Реверзибилни шарени почетни нараквици од Пинк Бо - Аква

DEN 1.33

Износот
Залиха

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полирано или IP позлата со розово златен тон Реверзибилни шарени почетни нараквици со розова кутија - Аква.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи