.

.

Одете креирајте сликајте свој керамички диносаурус, одлично за деца 6+

Одете креирајте сликајте свој керамички диносаурус, одлично за деца 6+

DEN 0.33

Износот
Залиха

Користете смели бои за боја за да насликате свој керамички диносаурус! Персонализирајте го вашиот диносаурус со живописни бои во боја вклучени или добијте креативни и мешави бои за да создадете нови нијанси. Рефлектирајте го вашиот личен стил додека правите уникатни детали што го прават вашиот диносаурус да се истакне! Додадете украси како сјајни adn wiggly очи за да ја доведете вашата креација во живот. Одлично за подобрување на декор на вашата соба. Само за приказ на затворен простор. Препорачано за возраст од 6 и повеќе години. Одете креирајте сликајте свој керамички диносаурус : насликајте ја сопствената фигура на керамички диносаурус. Персонализирајте го вашиот керамички диносаурус со вклучени смели бои. Дознајте ја уметноста на мешање во боја кога ги мешате 4 -те живописни бои за боја за да создадете нови нијанси. Истражете ја вашата креативност со додавање на треперлив сјај на вашето создавање, продадено одделно. Одличен подарок за оние кои уживаат во креативни практични проекти само за прикажување на затворен простор. Бои бои : жолта, виолетова, розова и зелена боја. Комплетот вклучува : 4 светли бои и 1 четка за уметници. Опсег на возраст : 6 години и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи