.

.

Twisty Petz, серија 4, кутре од меурчиња, колекционерска нараквица за деца на возраст и нагоре

Twisty Petz, серија 4, кутре од меурчиња, колекционерска нараквица за деца на возраст и нагоре

DEN 399.52

Износот
Залиха

За извртување. Носат. Модерно! Twisty Petz се светли скапоцени камења кои се претвораат од домашно милениче во нараквица! Во серија 4, соберете хипополи на Spinner Bead, Flutter Wing Unicorns, Pom Pom Geckos, Smarmers верверички, розово злато змеј, метални морски морски брегови и многу повеќе! Секој Twisty Petz има прекрасни детали и блескави бои. Поврзете ги краевите на низата накит и создадете зачудувачка нараквица или поврзете две или повеќе за да создадете ѓердан - совршен додаток за секоја облека. Со два пресврти, вашата омилена нараквица станува омилено милениче, супер слатко од носот до опашката. Со над 70 нови миленичиња за собирање во Серија 4, дали ќе откриете супер ретко? Носете ги на зглобот, трансформирајте ги со пресврт, со Twisty Petz! Модерен Петц кој се претвора во накит : Извртки Петц се симпатични, колекционерски животни кои се претвораат во убави нараквици за скапоцен камен! Направете нараквица или ѓердан, облечете на ранец или однесете ги во движење!. Толку многу стилови и завршувања : Twisty Petz доаѓа во многу брилијантни бои и завршува! Соберете нова Spinner Mild, Flutter Wings, Carmermers и повеќе завршувања на нараквици! Додадете хипопос, гекоси, верверички, ламји, морски морски органи и повеќе во вашата колекција!. Лесно се трансформира во нараквица или ПЕТ : Со едноставен пресврт, вашето симпатично милениче оживува! За да се претворите во нараквица, едноставно повлечете се и поврзете ги краевите!. Twisty Petz се слатки колекционерски нараквици за деца на возраст од 4 и повеќе години. Со над 70 да се соберат во Серија 4, можете да ги соберете сите! Вклучува : 1 Twisty Petz, 1 Колекционерски водич. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи