.

.

Раскошна перница перница крзнено домашно милениче, лате

Раскошна перница перница крзнено домашно милениче, лате

DEN 2.67

Износот
Залиха

Петмајкер раскошната перница е скутот на луксузот за вашето домашно милениче со митино меко крзно крзно. Перницата исполнета со влакна е толку удобно, ќе бидете во искушение да се навикнете и да уживате во дремат! Овој кревет е идеален за конели и гајби или каде било слободно време и луксуз е потребен. Раскошната перница е целосно печење, така што одржувањето на креветот на вашето милениче мириса свежо и чисто е многу полесно отколку да го одржувате вашето домашно милениче мириса свежо и чисто! Однесувајте се кон вашиот пријател со четири нозе на удобност и релаксација што ја заслужуваат со раскошната пријатна перница од PAW. Petmaker раскошна перница перница крзнен кревет за миленичиња, лате : satity мека површина за спиење Fuax-fur. Вметнување на перница-кука за подобрена издржливост. Основа за аерирана ткаенина што не се лизга. Полифибер подлога. Комплетно миење. Прикажаната слика е xxlarge.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи