.

.

Време и време женски пријатни чизми чизми, достапна широка ширина

Време и време женски пријатни чизми чизми, достапна широка ширина

DEN 2.33

Износот
Залиха

Вложување во слатки, солидни чизми инспирирани од време и Тру. Дизајнирани со надворешни странични странични лапчиња и факс на крзно, овие пријатни чизми се паметен и стилски нов пар за вашата колекција со мемориска пена за чиста удобност. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета : 1-3/4 ”. Подигање на вратилото : Висина на вратилото : 6 ”. Затворање : Затворање на алпска чипка со метални чипка. Карактеристики : тркалезна пети; удобно стапало; Поставување на чорап за меморија од пена; мек факс -велур горен; еластична Gore за дополнително истегнување; Подготвена, јака од крзно и трим. Пријатни чизми чизми за жени од време и Тру.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи