.

.

Лолои II зора природна 7'-8 7'-8 килим со тркалезна област

Лолои II зора природна 7'-8 7'-8 килим со тркалезна област

DEN 0.33

Износот
Залиха

Направено за сончеви денови пред, колекцијата Зора е затворен/отворен килим кој изгледа како ткаен сисал килим, но е најавен со моќност од 100% полипропилен, што го прави отпорен на вода и мувла (така што е подготвен за дождови на дождови, пред нас, предвреме, пред, пред, пред, пред, пред, пред да се подготви дождливи денови, исто така). Достапно во современи графички обрасци во тонски беж неутрали, Зора има краток раб, кој додава разиграно и покачено чувство на килим што може да се справи со многу стапало (или шепа) сообраќај без разлика дали е надвор од внатрешен двор или во зафатена кал. Исплакнете со црево кога е потребно. Колекцијата „Зора“ е софистициран килим во затворен простор/отворено со неутрален графички дизајн кој личи на сисал и има краток раб на своите рабови. Зората е најавена моќност од полипропилен отпорен на мувла и дамки за да издржи елементи на отворено; Исплакнете со црево за чистење. Зора создава зголемено чувство на патиштата и палубите на отворено, но исто така е и траен избор во затворен простор, во калта, игротеки или простории за трпезарија со висок сообраќај. Лолои, семејна деловна сопственост со седиште во Далас, е една од најдобрите текстилни компании во Соединетите држави и е познат по дизајнирање инвентивни производи за значајни простори. Бојата на килимот е под влијание на вашата околина, осветлување и време на денот; Нарачување на примерок од 18 "x 18" се препорачува за референца во боја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи