.

.

Утехот Постави Shams+Commforter Double-Fill Comforter King Cal King Grey

Утехот Постави Shams+Commforter Double-Fill Comforter King Cal King Grey

DEN 895.84

Износот
Залиха

Заедникот на сите сезони е поинтензивен, помек, повисок подобро од надолу! Ултра-мека, микрофибер надолу-алтернативна обвивка и полнење обезбедува пријатна, но сепак дишејќи топлина и тоа е машинско миење! Класичен дизајн на Baffle-Box со двојно игла за шиење спречува да се мебет и да се менуваат. За разлика од другите надолу-алтернативни удобности и ќебиња, подобро од надолу ве треска со мекоста, мансардата, топлината и дишењето на микрофибер, лесна грижа. Разновидниот, практичен дизајн подобар од изградбата на Baffle-Baft-Box ви дава топлина, удобност и мансарда на ќебе, додека ги спречувате надолу грутки на микрофибер внатре од менувањето. Нежните, цевководи и шевовите со двојна игла создаваат класичен утешител дизајниран да трае. Супер кадифен и удобно, топло за цела година околу употреба. Крајниот најдобар избор, најудобниот удобник на повеќе од основниот утешител поставен овој утешител е убава, свиленкаста мека и мазно создавајќи најмногу смирувачко и релаксирачко искуство за спиење. Исто така се користи за ќебе, ватенка и фрлање. Свилен мек близнак со големина 2 парче утешител обезбедува средна топлина за целогодишна удобност дизајнирана за да избегне какво било менување. Одличен додаток на кој било сет во спална соба, кревет во торба, чаршафи, капаци на духови. Прекрасна идеја за подароци за роденденски постелнина за мажи, жени, мама, тато, тинејџери, девојчиња, момчиња или кој било сакан. Дизајн за боење со дијаманти за да избегнете какво било менување во вашиот утешител. Мерки за големина на близнак/близнак XL мерки 66 "x 86" и срамни мерки 20 "x 30" инч. 100% свиленкаста мека четкана микрофибер ткаенина - изработена од висококвалитетни зрна со двојно четкани микрофибер, ултра удобно и супер силно постелнина со години до трае. Одличен Божиќ, благодарение на давањето, мајките и денот на таткото, идејата за подарок за празници . Посебна лесна грижа - машина што се пее во студ, брзо се суши на суво сува ниска температура. Дамка, смалување и отпорна на брчки. 100% , анти-бактериски, пријателски за животната средина. Материјалот за микрофибер е ладен и дише и потрајни од памукот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи