.

.

AmericanFlat Poster Frame во лебдат дрво со полиран плексиглас - хоризонтални и вертикални формати со вклучен хардвер што виси

AmericanFlat Poster Frame во лебдат дрво со полиран плексиглас - хоризонтални и вертикални формати со вклучен

DEN 2.00

Износот
Залиха

22x28 Постери рамка пакет од 1 во Дрифтвуд. Направено од MDF дрво со плексиглас. Дизајн : Driftwood 22x28 инчен постер рамка со дебели лајсни; Доаѓа со висечки хардвер за дисплеј без проблеми и во хоризонтални и вертикални формати за да висат рамно на идот. Материјал : MDF рамка со полирана флуксиглас фронт што дава јасен преглед на вашиот постер. Квалитет : издржлива, рамка во стилот на галерија; Предниот дел на рамката има јасна плексиглас и цврста табла за да го задржи постерот на место. Користете и прикажување : Совршен за постери од 22x28 инчи; Отстранлив филм се додава во плексиглас за да се спречат гребнатини за време на транзитот; Отстранете го овој филм по вчитувањето на вашите постери. Заштитно пакување : American Flat разви ексклузивно комерцијално пакување што помага да се обезбеди безбедна испорака на кревки предмети; Нарачајте со доверба, кликнете и додадете во кошничката денес.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи