.

.

Студената индустрија Среќна жетва Сезонска графичка уметничка галерија од тиква завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Ливи Фин

Студената индустрија Среќна жетва Сезонска графичка уметничка галерија од тиква завиткана од платно печатење

DEN 1833.60

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-големи : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : растение; Тиква; Производство, ботанички, лисја, есен, есен, жетва. Дизајн од Ливи Фин.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи