.

.

31 Тактичка дигитална камуфлажа спортска спортска салата за патувања за дафли - ACU

31 Тактичка дигитална камуфлажа спортска спортска салата за патувања за дафли - ACU

DEN 1.00

Износот
Залиха

Совршена и сигурна спортска торба за спорт, торба за одмор, спортски опрема дуфел, пакет за патувања или едноставно; удобен и идеален избор за дневни активности. Прилагодлива и одвојлива лента за рамо за удобност и двојни рачки за лесно носење дневни работи. Две странични џебови и предниот џеб за патент ви помагаат да го организирате она што ви треба. Предни 3 џебови за дополнително складирање со патент за затворање и одвојување/прилагодлива лента за рамо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи