.

.

Без граници за маж и големо машко кошула за маж, големини XS-5XL

Без граници за маж и големо машко кошула за маж, големини XS-5XL

DEN 223.68

Износот
Залиха

Еден за сите! Оставете траен впечаток ова лето во оваа кошула со копче од без граници. Замислете си да присуствувате на вашиот следен каузален настан во супер-мека кошула со забавни отпечатоци и опуштено вклопување за голема удобност. Пополнете го изгледот со кожни лекари, ленти панталони и омилен пар очила за сонце за тренд летен стил. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : копче надолу. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Страничен полите. Копче надолу од рајонска кошула за мажи од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи