.

.

Garanimals Baby Baby Solid Jersey Joggers, големини 0M-24M

Garanimals Baby Baby Solid Jersey Joggers, големини 0M-24M

DEN 2.33

Износот
Залиха

Пополнете го изгледот на вашето момче со овој пар плетени џогери од garanimals. Еластичната половината го истакнува лесниот стил на влечење за брзо, удобно облекување и парови со неговите омилени маички и врвови. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Еластично полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Jerseyерси на Babyерси Бејтси плете џогери од Гаранималс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи