.

.

Живописен живот костум за кучиња за Ноќта на вештерките и костум за мачки: нинџа, голема големина

Живописен живот костум за кучиња за Ноќта на вештерките и костум за мачки: нинџа, голема големина

DEN 271.84

Износот
Залиха

Вашето домашно милениче може да се приклучи на прославите на Ноќта на вештерките со живописни животни костуми за миленичиња. Овој дводелен костум за стенд-ап доаѓа со посебен Skullcap и зашиена појас, па дури и starвезда за фрлање за тренд и симпатична облека. Капакот е дизајниран со еластичен кабел и се менува за лесно прилагодување на вклопување. Облеката има затворање на куки и јамка околу вратот, со еластична на глуждовите за безбедно и удобно вклопување без иритација. Лесно најдете совршено вклопување за вашето домашно милениче и оставете ги да се појават на забави за Ноќта на вештерките и трик или третирање, ставајќи ја својата најдобра шепа напред. • Костимот за Ноќта на вештерките Нинџа доаѓа со облеката и капачето за појавување, е изработен од четкан трикот и е непречен. • Облеката Нинџа има лесно, удобно вклопување со затворање на кука и јамка зад вратот на вашето домашно милениче, и дополнителна еластична зад нозете што се вклопуваат над предните шепи за да се обезбеди костумот. • Капчето нинџа доаѓа со еластичен кабел и вклучување што оди под брадата за удобно, прилагодливо вклопување. Лесен пристап за уши со дополнителни еластични жици. • Облеката Нинџа вклучува зашиена појас и отпечаток на екранот на градите • Оружјето на костумот Нинџа се полнети за додадени димензионални детали. • Лесен пристап до поводник во оваа двојна костум. • Запомнете да го измерите вашето домашно милениче за совршено вклопување и повикајте се на нашата корисна решетка за големина. • За одлично вклопување за оваа костум за домашни миленици, измерете од основата на вратот на миленичето до основата на опашката на миленичето. • Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво. • XS : 10,5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудли, мачки • S : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Ших Тзус, Бостон Териерс, Мачки • М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето Биглс, Стандардни пудлици • L : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи