.

.

Време и време женски плус големина цветни триаголник бикини пливање врвот

Време и време женски плус големина цветни триаголник бикини пливање врвот

DEN 2.67

Износот
Залиха

Ретро стил за базенот, плажата или задниот двор со времето и врвот на бикини со цвеќиња на Тру. Класичен стил на триаголник ажуриран со двојни ленти за тунели и печатење што се појавува. Спарете го овој стилски врв на пливање со омилените дното на пливањето за неверојатен изглед што е 100% вие. Исклучиво на. Прилагодлива вратоврска. Затворач назад. Мека чаша.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи